Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Благодійна програма “Врятовуємо людей від тварин та тварин від людей”

Мета програми - забезпечити ефективний механізм збору доброчинних пожертв для порятунку життя та здоров'я людей через зниження популяції безпритульних й хворих тварин та вирішити питання покинутих людьми тварин.

Програма працює максимально прозоро й відкрито через спеціальну мережу збору благодійних пожертв в мережі магазинів та інших закладів в населених пунктах Луганської області.

Зокрема, на підставі договору про співпрацю у теперішній час дія програми направлена на території міст Стаханів та Алчевськ, де громадський нагляд та координацію дій по програмі здійнює регіональний партнер програми в цих містах - Агенція регіонального розвитку Центрально-Луганського Субрегіону.

Опис пробеми. Багато людей шукають засоби як залучити благодійній кошти для вирішення проблем безпитульних тварин, а саме для їх лікування та стирилізації. Одночасно є й такі випадки, коли люди покидають з тих чи інших причин тварин та вони потребують годування та утримання. Вивченню цієї проблеми було присвячено спеціальну статтю, рзміщену на нашому сайті "Бездомные животные, приюты для них, крематории для умерших животных и прочее... Нехотя выходим на проблемное направление работы..." .

Одним із способів вирішення вищевказаних проблем є взаємодія з зацікавленими активістами та організація збору коштів за допомогою рахунків благодійних фондів, які не оподатковуються.

Для того, щоб долучитися до програми беніфіціарам (особам, які займаються вирішенням проблем, пов'язаних з тваринами) необхідні такі документи:

  • заява дозвільної форми про необхідність допомоги;
  • копія паспорту та індифікаційного коду;
  • документ, який засвідчує хворобу чи потребу в утирманні/операції/лікуванні тощо.... (епікріс, рахунок на ліки або харчі, довідка з ветеринарного закладу або підтвердження ціни на необхідні речі та засоби відповідно заяви)
  • заява-згода на обробку персональних даних заявника або заява-підтвердження від ініціативних груп, друзів, які готові допомогати в організації і проведенні збору коштів та вирішенні проблем тварин.

Оскільки програма організується за допомогою партнерів та поки діє для міст Алчевськ та Стаханів, вищевказані документи необхідно подати до координаторів партнеру Програми в цих містах - Ольга Кіналь або Катерина Федотова (контактні тел. 0668137628; 0665531334).

 

Збори пожертв здійснюються:

  • через мережу скриньок Фонду, що розташовані в магазынах та зоомагазынах в містах Алчевськ та Стаханов Луганської області.

 

Прийом заявників здійнюється:

  • на підставі вищезазначених документів,
  • терміни збору коштів визначаються керівництвом Фонду згідно черги заяв та наявності вільних скриньок Фонду
  • період збору коштів через мережу скриньок визначається песонально по кожній заяві
  • сума коштів визначається персонально по кожному заявнику на підставі наданих офіціних документів (рахунки, звернення ініціативнх груп, ветеринарних клінік та ін.), що підтверджують суму необхідних коштів для вирішення проблеми, вказаної в заяві.

 

Партнер програми в м. Алчевськ та м. Стаханов - Агенція регіонального розвитку Центрально-Луганського Субрегіону

 

У теперішній час триває збір коштів:

  • на організацію лікування, стерилізацію та вирішення інших проблем безпритульних собак міст Стаханов та Алчевськ

 

Результати роботи програми в статтях:

 

Реквізити ЛОБО «Фонд громад Луганщини «ХОРС»:
Адреса офісу:
91055, Луганськ, ул.Марии Раскової 7А, офіс 414
ЄДРПОУ 38681265
Р/Р в національній валюті № 26006188693.980
Філія ВАТ "Укргазбанк" р. Луганськ
МФО 320478

{jcomments off}

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.