Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Школа Фондів Громад допомагає створювати прозорі українські Фонди

Підсумкова річна нараді відбулась 24-25 грудня 2012 в м. Києві з питань роботи Фондів Громад в Україні, яку відвідали й керівники Фонду Громад Луганщини «ХОРС».

Як звісно, активісти нашої організації давно “заболіли” ідею створення регіонального Фонду Громад Луганщини, який ми сподіваємось стане лідером громади Луганщини, заохотить всіх її членів до співпраці у вирішенні проблем, стане «провайдером» ідей благодійності, що призведе до покращення життя та забезпечить сталість громадянського суспільства, розвинить культуру філантропії.

У створенні Фонду та налагодженню його діяльності сьогодня допамагає Школа Фондів Громад , заходи якої постійно відвідають зацікалені у створенні такого фонду на Луганщині активісти.

Школа Фондів Громад – програма, яку впроваджує Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання”, за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США).Школа Фондів Громад – програма, яку впроваджує Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання”, за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США).

(детальніше тут : http://isar.net.ua/chto-my-delaem/razvivaem-fondy-obshhin)

В рамках наради 24-25 грудня 2012 в м. Києвібуло отриману чергову порцію навичок та знань для управління діяльністю Фонду громад Луганщини та для забезпечення його сталого функціонування. Адже сьогодні дуже важливо навчити менеджмент Фонду, який зможе якісно управляти та підтримувати його роботу в подальшому не періодично час від часу, а на постйній основі.

В ході наради саме цінне, що було здійснено обмін досвідом з представниками інших ФГ України та софрмовано плани розвитку ФГ “ХОРС”, отримані знання щодо впровадження стандартів/ознак фонду громади та обсумана необхідність корегування роботи ФГ. Отримані практичні поради експертів в напрямку більш ефективної організації роботу Фонду на стадії ойго становлення.

Після наради було проведену внутрішню зустріч із засновниками та членам ФГ, проведено поточну оцінку діяльності ФГ у 2012 році та обговорено що необхідно передбачили та скоригувати в роботі ФГ у 2013 році. Серед членів ФГ розповсюджено досвід діяльності інших ФГ, які виступали на нараді та ділились своїми історіями успіху.

Ми вже неодноразово пісали про наміри створення Фонду Громад Луганщини:

Дійсно реноме Фонду поступово крок за кроком підвищується. Тому,що піcля наради, відбулись персональні участі із декількима особами з доброю репутацією з числа представнків влади та бізнесу, які зацікавилась участю в роботі Фонду та у теперішній час сприяють налагодженню роботи (приймають участь в обговоренні документів ФГ, сайту та ін. що розробляються у теперішній час), від них також отримано попередню згоду на фінансування поточних програм Фонду.

Задачі «мінімум» на першому етапі становлення Фонду Громад Луганщини «ХОРС»:

  • забезпечити інформування громади про створення Фонду;
  • завершити розробку брен-буку та запустити інфорамційний ресурс - сайт Фонду http://hors.open.lg.ua;
  • сформувати зацікавленість у всього спектру громади Лугащини до співпраці з Фондом;
  • при розробці планів та стратегії Фонду керуватися актуальною проблематикою та потребами громади Луганської області, яку команда Фонду повинна постійно моніторити;
  • підтримувати ініціативи громади Луганської області через організацію поточних Конкурсів Фонду та реалізацію пріоритетних проектів покращення та розвитку.

Прес-служба АСР

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.