Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Фонд Громад Луганщини «ХОРС» презентували на районних Форумах громад Луганської області

26-27 лютого 2013 року Луганську обласну благодійну організацію «Фонд розвитку громад Луганщини «ХОРС» було презентовано на Форумах місцевого розвитку громад, що відбулись в Антрацитівській, Лутугинській, Троїцькій та Сватівській районних державних адміністраціях Луганськой області. Форуми відвідали біля 100 учасників, з числа представників місцевих громадськіх організацій, активістів ініціативних груп, сілських та селищних рад, управлінь райдержадміністрацій, депутатів, ЗМІ та інших районних установ та організацій.

Присутніх ознайомили із ознаками Фондів Громад (далі скорочено – ФГ), як неурядових благодійних структур, призначення яких полягає в підвищенні якості життя громад, на території яких поширюється їхня діяльність. Нагадаємо, що Фонди громад визначають потреби місцевої громади, заохочують благодійні пожертви і накопичують кошти, з яких надають гранти на впровадження ініціатив з вирішення соціально важливих місцевих проблем.

Презентація діяльності ФГ Луганщини “ХОРС”, як і взагалі тема благодійництва та філантропії дуже актуальна для громад Луганщини, тому що завдяки інвестиційним проектам міжнародної технічної допомоги, які були реалізовані та реалізуються на території нашої області вже створено, діють та існують багато громадських організації, які вміють вже встановлювати потреби мешканців тій чи іншій громади та вирішувати їх за допомогою грантів та коштів самої громади. Тобто появлення в області можливості отримання донорської внутрішньої допомоги завдяки грантовим програмам ФГ Луганщини «ХОРС» стане ще одним механізом прозорого фандрейзінгу для цих громадських об’єднань.

Також було зазначено, що ФГ Луганщини «ХОРС» має на меті сприяти розвитку культури філантропії на території Луганської області через механізми добровільного пожертвування фізичними та юридичними особами часу, умінь, фінансів, матеріальних цінностей та послуг. Одним із ключових моментів в реалізації своєї діяльності ФГ концентрує над забезпеченням максимальної участі місцевих жителів у житті громад Луганщини, об'єднання різних зацікавлених сторін (організацій, людей) до вирішення місцевих проблем, заохочуючи партнерства, співробітництва, інвестування. Насамперед це можливо завдяки виступу у ролі зв'язуючої ланки між тими, хто має ресурси і тими, хто цих ресурсів вимагає.

Присутнім було презентовано сайт ФГ Луганщини «ХОРС» та надано рекомендації щодо відстеження інформації про конкурси міні-гранів та програми в рамках його діяльності.

Зі свого боку, засновники ФГ Луганщини «ХОРС» становлять на меті створення та дійєвість організації за стандартами міжнародної діяльності цих установ на принципах прозорості та демократії, та допомогає налагодити його роботу.

 

Прес-служба

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.