Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Комунікативний тренінг для «пілотних» Фондів Громад України

Представник Фонду громад «Хорс» прийняв участь у «Комунікативній Школі» для тих фондів громад, які є «пілотними» у програмі «Школа фондів громад» Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання», який відбувся 25-27 квітня у м. Вишгороді.

Нагадаємо, що метою програми “Школа фондів громад” є сприяння розвитку фондів громад в Україні для підвищення їх ролі у вирішенні місцевих проблем й забезпечення їх активної майбутньої життєдіяльності. Програма відбувається за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта (США).

«Комунікативна Школа» проводилася медіа-консультантом/регіональним представником TheThomsonFoundation, UK Тарасом Кузьмовим. Учасники «Комунікативної Школи» ознайомилися з базовими комунікативними компетенціями, необхідними для успішної діяльності фондів громад в Україні, а також отримали практичні навички реалізації комунікативної стратегії організації. Зокрема, було розглянуто особливості і відмінності, ключові «недоліки» і переваги ефективної комунікації на противагу PR. Учасники мали можливість переконатися у важливості «домашньої роботи» в комунікаціях, вибору правильної «цільової» аудиторії та складових ефективного «меседжу».

Окремий час тренери присвятили комунікаційним кампаніям, особливостям їх планування, структурі та механізмам побудови ефективної комунікаційної роботи.

Також організатори «Школи фондів громад» завжди прагнуть надати найбільш корисну інформацію для ефективної роботи та запрошують цікавих експертів та представників міжнародних та Всеукраїнських донорських організацій. Так, під час проведення «Комунікативної Школи» було запрошено Красимиру Величкову директорку «Болгарського Форуму донорів, яка розповіла про досвід збору коштів на благодійні справи шляхом смс- повідомлень, та корпоративної соціальної відповідальності.

Також було запрошено представника Фонду братів Кличків, який розповів про діючи Програми фонду та можливості для Фондів громад.

Та слід зазначити, що кожна зустріч в рамках «Школи фондів громад» - це можливість обміну цінним досвідом із представниками Фондів Громад із всієї України. І ця зустріч не стала виключенням.

Дякуємо Ініціативному центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» та Фонду ім. Чарльза Стюарта Мотта за можливість отримати нові знання та спілкування із експертами та колегами з інших Фондів громад.

 

Прес-служба АСР

 

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.