Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Фонд громад Луганщини «ХОРС» приєднався до проекту «Банк добрих справ»

Проект «Банк добрих справ» стартував 11 вересня 2012 року за ініціативи АБ «Укргазбанк» у партнерстві з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких та Асоціацією платників податків України. АБ «Укргазбанк» сьогодні — одна з найнадійніших і найбільш динамічних фінансових структур України, яка успішно функціонує на ринку банківських послуг.

Фундація імені князів-благодійників Острозьких — благодійний фонд, який займається підтримкою малозабезпечених і соціально незахищених верств населення та залученням громадськості до доброчинності. Фундація видає і поширює щорічний всеукраїнський журнал «Вісник благодійництва», проводить тренінги й консультації з питань організації, ведення та звітування фандрейзингових кампаній.

Асоціація платників податків України — неприбуткова громадська організація, яка впроваджує освітні, організаційні й наукові заходи для захисту прав та інтересів членів Асоціації.

Проект направлено на забезпечення ефективного механізму збору доброчинних пожертв для порятунку життя і здоров’я людей. Кваліфіковане інформування громадян про особливості законодавства дозволить уникнути проблем з оподаткуванням. Максимально прозора й відкрита діяльність має вберегти від шахрайства. За підтримки національного банку, ЗМІ та громадських організацій Укргазбанк створив першу національну мережу благодійних фондів. Фонд громад Луганщини «Хорс» увійшов у цю мережу, щоб спільними зусиллями допомогти тим, хто потребує невідкладного лікування на території Луганської області. Ця довготривала соціальна програма покликана реалізувати відповідальність банків перед суспільством.

Ініціатива «Банк добрих справ» ставить собі за мету провести просвітницьку роботу та стимулювати місцеві громади до цільової доброчинності. Ми звернемо увагу громадськості на те, як важливо робити пожертви і правильно користуватися благодійними рахунками. Зокрема, ми роз’яснимо легальні методи залучення коштів, попередимо про проблеми, пов’язані з податковим законодавством, продемонструємо, що кваліфікована допомога благодійних організацій суттєво сприяє збору пожертв на доброчинність. Для цього, по-перше, працівники Укргазбанку консультуватимуть клієнтів про оподаткування благодійних рахунків та конкретні механізми збору пожертв через партнерські благодійні фонди. Засоби масової інформації надаватимуть інформаційну підтримку доброчинних акцій і кампаній.

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.