Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Фонд громад Луганщини «Хорс» запрошує приєднатися до ініціативи Укргазбанку «Банк добрих справ»

Фонд громад Луганщини «Хорс» має ініціативу допомогти родині Рябушенко щодо збору кошт на реабілітацію Олександри Рябушенко. Дівчинка народилася на 33-му тижні з великими титрами антитіл і білірубіну. Після 2-х операцій переливання крові, її з реанімації перевели в патологію. Виписали через 2 тижні і всі були впевнені, що Сашенька абсолютно здорова. Однак, в 6-ть місяців батьків приголомшили діагнозом - судомний синдром, а в 11-ть місяців - ДЦП!

Після лікування в Національній дитячій спецлікарні «Охматдит» (м. Київ) дали інвалідність, і Сашенька стала проходити курси реабілітації в Луганському Реабілітаційному Центрі "Відродження". Тут дівчинку навчили перевертатися зі спини на живіт, сидіти в колясці (!). Але на цьому все зупинилося. А так як лікування ДЦП максимально піддається до 3-4 років, а Саші було вже 1,9 роки, батьки зважилися на поїздку до клініки Козявкіна (м. Трускавець), про яку чули багато позитивних відгуків. Через 2,5 роки постійної реабілітації, Сашенька-трудяжка навчилася сидіти самостійно, стояти біля опори, вміє присідати, нахилятися, стала дивитися мультики. Вона любить слухати казки, показує всіх тварин на картинках, розпізнає кольори і геометричні фігури, називає і показує голосні літери. Вона дуже весела, позитивна дитина, дуже любить дітей, але не може з ними грати! Вірніше - їм з нею важко. Батьки і всі небайдужі дуже хочуть, щоб крихітка змогла бігати, грати, спілкуватися і сміятися. Щоб ніколи в житті вона не відчувала себе ізгоєм, що не була самотня, і чимось ущемлена. Але час - наш ворог, воно біжить безповоротно! І чим старше стає дитина, тим менше шансів його зцілити. Цього року Саші виповниться вже 4 рочки, і залишається дуже мало часу, щоб цей шанс використовувати. Тому, ми звертаємося до всіх: допоможіть зібрати кошти на лікування! Цей рік для Саші - критичний. Так як ДЦП максимально піддається лікуванню до 4-х років, поки мозок дитини до кінця ще не сформований. Батьки мають останню надію - звозити Сашеньку на лікування в Наньхайскую клініку матері та дитини в м. Фошані (Китай). У цій клініці вже проходили реабілітацію знайомі мами з дітками, і приїжджали з хорошими результатами. Сашеньки дуже необхідна ця поїздка! Всього необхідно 125 тис. гривень. Але кожна Ваша пожертва має велику цінність!

Ми вдячні Аптечній мережі Комунального підприємства «Луганська обласна «Фармація», яка стала нашим партнером у реалізації даного проекту та розташувала у аптеках скриньки для благодійних пожертв від мешканців Луганщини.

Також свої благодійні пожертви ви можете покласти на рахунок Фонду громад Луганщини «Хорс» з приміткою: благодійна допомога для лікування Саші Рябушенко.

 

Реквізити ЛОБО «Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Адреса офісу: 91055, Луганськ, вул.Марії Раскової 7А, офіс 414
ЄДРПОУ 38681265
Р/р в національній валюті № 26006188693.980
Філія ВАТ "Укргазбанк" м. Луганськ
МФО 320478

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.