Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

«Дитяча посмішка-турбота дорослих». Започаткована партнерська ініціатива Фонду громад Луганщини «Хорс» та інтернатних закладів усіх типів Луганської області

21 червня 2013 р. представник Фонду громад Луганщини «Хорс» презентував діяльність Фонду під час семінару «Перспективи розвитку та реформування інтернатних закладів Луганської області у 2013 році» у ЛОКЗ Дитячий оздоровчий комплекс «Южний» який розташований у с.Піщане (АР Крим), який організований Департаментом освіти і науки молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації. Вже декілька років йде обговорення питання реформування інтернатних закладів в Україні в цілому, але реальних практичних перетворень ще не помітно. Як зазначили виступаючи, чіткого механізму як буде виглядати той чи інший заклад після реформації не існує. Головне завдання такого реформування – зробити все можливе для забезпечення права дитини виховуватися у сприятливому сімейному середовищі. А тому мета не в тому, щоб закрити дитячі будинки, а щоб домогти успішно розміщення в сім’ю для будь-якої дитини, яка цього потребує. В нашій області функціонує 25 закладів інтернатного типу. Декілька з них виховують дітей із розумовими розладами та фізичними обмеженнями. Тож, учасники семінару об’єдналися навколо думки, що механізм реформування повинен бути ще більш детально опрацьован із врахуванням усіх особливостей.

Також, як зазначив Євген Кушнир, заступник директора-начальник управління інтернатних закладів та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації важливу роль у подальшому розвитку вищезазначених закладів може відіграти співпраця із громадськими об’єднаннями та благодійними фондами. Тому на цей семінар було запрошено представника Фонду «Хорс» - Ганну Аладжальян, яка розповіла про діяльність Фонду, напрямки та можливості співпраці. Також на цьому семінарі було презентовано вже першу спільну ініціативу Фонду з управлінням інтернатних закладів та інклюзивної освіти - конкурс анкет-заявок «Дитяча посмішка – турбота дорослих». Детальніше тут. Цей конкурс відбуватиметься при підтримці ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» який передав Фонду освітні матеріали, отримані від партнерів - Фонду «Крок за кроком». До участі у конкурсі запршуються усі інтернатні заклади Луганської області, які повинні надати плани виховної роботі із комплексним використанням здоров’язберігаючих технологій. Таким чином буде проведена робота щодо практичного застосування проектного підходу цими закладами, та переможці отримують комплекти якісних освітніх матеріалів (розвиваючи іграшки, дитячі книжки, тощо) від Фонду для своїх вихованців.

Прес-служба Фонду

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.