Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Фонд громад Луганщини "Хорс" прийняв участь у ІІ Форумі з організаційного розвитку

21-22 листопада 2013 року в м. Київ на НСК «Олімпійський» відбувся ІІ Форум з організаційного розвитку. Форум став найбільшим унікальним майданчиком для обговорення ключових стандартів і практик організаційного розвитку громадських організацій та зміцнення їхньої організаційної спроможності. У заході взяло участь більше 650 представників громадських організацій з усієї України.

Участь у роботі форуму взяли Марина Ставнійчук, радник Президента України, Віктор Бронюк, голова правління благодійного фонду «Подільська громада» та лідер гурту «ТіК», Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного Фонду «Відродження», Роланд Ковач, директор міжнародної організації Pact в Україні, представники дипломатичного корпусу, бізнес-компаній, сотні громадських активістів з усіх регіонів України та з-за кордону, представники міжнародної донорської спільноти та проектів, серед яких: USAID, Swedish International Development Agency, Internews Network, Mott Foundation, Pact/UNITER, Pact/Respond, EU-funded Project “ Civil Society. Dialogue for Progress”.

В рамках Форуму відбулося 26 майстер-класів, інформаційних сесій та case-study різної тематичної спрямованості, а ще понад 29 тем були висвітлені в ході «Українського кафе». Смислове наповнення Форуму створювали більше 80 тренерів та спікерів, в той час як 30 волонтерів та модераторів допомагали у проведенні заходу організаційно. Довідник з іменами та короткими біографіями усіх спікерів Форуму доступний для завантаження за посиланням: https://www.dropbox.com/sh/caznhiaygmr1547/yxGT3X66YM

Окремими подіями в межах Форуму стали «Науково-дослідна лабораторія організаційного розвитку», презентації та майстер-класи організацій, які надають послуги в сфері покращення оргспроможності, а також «успішні історії» у сфері організаційного розвитку, презентовані у форматі ПечаКуча. Усі охочі також мали змогу розповісти про свої ідеї безпосередньо представникам донорських структур шляхом участі в «Біржі ідей». КІНОгалявина Форуму в безупинному режимі пропонувала перегляд короткометражних фільмів з тематикою різних аспектів організаційного розвитку та майстер-класи бюджетної зйомки відеороликів від професійних режисерів та операторів.

Другий день Форуму визначився для Фондів громад щорічною конференцією Школи Фондів громад ІСАР «Єднання». В неї прийняли участь всі учасники Школи. Було презентовано відео роліки про діяльність Фондів, обговорено питання щодо політик, процедур та регламентів роботи Фондів. Також цікавим став досвід директора « Фонду Тольятті» Бориса Цирульнікова щодо стипендіальних програми як стратегічних напрямків роботи фонду громади та про особливості Ендавменту в Росії, як інструменту забезпечення життєстійкості фонду громади.

Одним із якісних результатів роботи Конференції стало вирішення створити Асоціацію фондів громад України – парасолькової організації для близько 20 організацій по всій Україні. Учасники конференції погодили уставні документи Асоціації та її місію. Асоціація є добровільним об’єднанням Фондів громад України, метою якого є розвиток громадянського суспільства та покращення якості життя в громаді через розвиток благодійності, популяризацію технологій соціальної стабільності у форматі «фонд громади».

Фонд громад Луганщини «Хорс» підтримав пропозицію робочої групи по створенню Асоціації та залучився до цієї ініціативи.

 

Прес-служба ЛБО Фонду громад Луганщини ХОРС

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»