Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Благодійна програма “Врятовуємо людей від тварин та тварин від людей” запрацює в Алчевську та Стаханові

27 лютого 2014 року між Луганською обласною благодійною організацією "Фонд Громад Луганщини "ХОРС" та Агенцією регіонального розвитку Центрально-Луганського Субрегіону підписано договір про спільні дії щодо реалізації спеціально розробленої нової благодійної програми "Врятовуємо людей від тварин та тварин від людей"

Мета програми - забезпечити ефективний механізм збору доброчинних благодійних пожертв для порятунку життя та здоров'я людей через зниження популяції безпритульних й хворих тварин та вирішити питання покинутих людьми тварин.

Програма запрацює з березня місяця поточного року через збір благодійних пожертв в мережі зоо- та інших магазинів міст Стаханів та Алчевськ Луганської області.

Громадський нагляд та координацію дій по програмі буде здійнювати регіональний партнер програми в цих містах - Агенція регіонального розвитку Центрально-Луганського Субрегіону .

Детальніше про програму в розділі "Благодійні програми"

Багато хто з нас допомагає кинутим, хворим, нещасним тваринам. Хто, як може. Ми пристроюємо маленьких замерзаючих цуценят і кошенят. Але ми не всесильні і ВСІХ не зможемо врятувати! Так що ж , переступати через них , замерзаючих , або відвертатися від їх голодних очей, як це роблять багато людей?

Ми вважаємо , що поки органи влади не прийдуть на допомогу через будівництво та утримання спеціальних приютів для безпритульних тварин, ми можемо вирішувати проблему шляхом лікування та стерилізації бездомних тварин.

Якщо всі підключаться до вирішення цієї проблеми , тоді вже через 2-3 , вмираючих від голоду і замерзаючих від холоду , малюків-тварин , ми не побачимо!

Друзі ! Серед нас багато людей, які залишилися ЛЮДЬМИ - добрими і людяними . Давайте вирішувати цю проблему!

Програма " Рятуємо людей від тварин та тварин від людей" поки діє у містах Алчевськ і Стаханов, де є небайдужі активісти, які паргнуть вирішувати цю проблему прозорим та цивізованим способом. Наше завдання Фонду Громад Луганщини ХОРС спільно з регіональним партнером - Агентством регіонального розвитку Центрально -Луганського субрегіону зробити так, щоб збір коштів та їх витрачання відбувалось в рамках законодаства, прозоро та ефективно.

Всі кошти зібрані на програму підуть на лікування, стерилізацію, допомогу бездомним собакам!

Як що Ви хочете допомогти – жертвуйте через наші фірмові скриньки та на наш рахунок через вказання призначення платежу " на програмиу "Врятовуємо людей від тварин та тварин від людей" із зазначенням міста (Алчевськ або Стаханов).

Наші реквізити для збору благодійних пожертв «Фонд громад Луганщини «ХОРС»:
Адреса офісу:
91055, Луганськ, ул.Марии Раскової 7А, офіс 414
ЄДРПОУ 38681265
Р/Р в національній валюті № 26006188693.980
Філія ВАТ "Укргазбанк" р. Луганськ
МФО 320478

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.