Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Відвідали урочисту церемонію нагородження переможців Другого Національного конкурсу «Благодійна Україна»

21 березня 2014 року в Києві у приміщенні Національного культурно-мистецького і музейного комплексу «Мистецький Арсенал» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Другого Національного конкурсу «Благодійна Україна». Кращі благодійні та громадські організації, бізнес-компанії, колективи і приватні особи отримали найвищу доброчинну нагороду України – «Янгола Добра», а разом з нею – визнання і подяку від усього українського суспільства.

Нагадаємо, Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Співзасновник конкурсу – МБФ «Україна 3000». Партнери – Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова, НКММК «Мистецький Арсенал», Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, Держкомітет з питань телебачення і радіомовлення, Українська торгово-промислова конфедерація. Інформаційні партнери – ІАЦ «Громадський простір», ГО «Вікімедіа Україна», інформагентство «Страйк», ГО «Європейський вибір», газета «Київський вісник», мистецька агенція «Територія А», портал «Нова Україна».

Конкурс «Благодійна Україна – 2013» стартував 16 квітня 2013 року. Збір заявок тривав до 20 лютого 2014 року. Загалом на адресу Оргкомітету надійшло 227 заявок у 10 конкурсних та 3 спеціальних номінаціях. Подробиці тут.

Цього року у рамках «Благодійної України – 2013» відбулося три регіональні конкурси – на місцях благодійників обирали у Львові, Одесі та Херсоні. «Благодійна Херсонщина» підвела підсумки 14 березня – переможцями стали 7 благодійників. Організатори регіонального конкурсу «Благодійна Львівщина» на прес-конференції 17 березня оголосили своє рішення умовно нагородити Львівську громаду, яка допомагала Євромайдану. Фінал конкурсу «Благодійна Одеса» пройшов 18 березня, регіональна конкурсна комісія визначила 8 переможців.

ФГ Луганщини «Хорс» прийняв участь в урочистій церемонії в якості гостя. Також під час церемонії Фонд залучився підтримкою від організаторів Національного конкурсу «Благодійна Україна» щодо проведення регіонального конкурсу у 2014 році «Благодійна Луганщина». Метою конкурсу стане підвищення уваги та інтересу мешканців Луганської області до таких суспільних явищ як філантропія, меценатство, благодійництво та активність у громадському житті.

Про початок конкурсу, його положення та умови слідкуйте на нашому сайті.

Прес-служба ЛОБО Фонд Громад Луганщини ХОРС

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.