Фонд громад Луганщини «ХОРС»

орс — сонячне божество давньоруського язичницького пантеону. Його кумир (ідол) стояв у Києві біля палацу князя Володимира — у «Повісті врем'яних літ» у списку серед 980-ти богів, яким Володимир велів встановити ідоли, Хорс значиться другим після Перуна і перед Дажбогом.

Сонце у слов'ян було синонімом щастя. Воно вважалося благою і милосердною особою, чистою і сліпучою, яка пробуджує земне життя. У народних казках герої у важких випадках життя звертаються безпосередньо до сонця або інших світил.

Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

Корисні інструменти для запровадження в фондах громад та забезпечення їх сталості

Чергова "Школа фондів громад" – цього разу на чарівному літньому Прикарпатті відбулась з 9 по 14 червня. Учасників та екпертів Школи гостинно привітали Івано-Франківськ, Яремче, Буковель, Долина, Стрий та Львів.

Головною метою цієї Школи є розвиток компетенцій для забезпечення сталого розвитку фондів громад: формування політик та процедур фонду, планування та проведення адвокаційних кампаній, стратегій розробки комунікаційних повідомлень.

У Школі прийняли участь 17 представників українських фондів громад, які беруть участь у програмі "Школа фондів громад", яка впроваджується ІСАР "Єднання" за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США).

Протягом перших двох днів, тренер - Роман Кобець,детально висвітлив принципи адвокаційної кампанії по розробці та ухваленні рішень. Присутні грали в ділову гру, переглядали документальний фільм та, загалом, на кінець другого робочого дня вже мали сформовані плани реалізації адвокаційних кампаній у своїх громадах.

Олена Губар ретельно опрацювала з учасниками Школи усі політики та процедури, які необхідні для успішної життєдіяльності кожного фонду громад. Не обійшлося без суперечок, тож рішення про необхідні положення приймалися загальним творчим консенсусом поглядів та думок.

Протягом третього дня, тренер - Левко Довган докладав про стратегії розробки інформаційних повідомлень. Заняття були практичними, тож на кінець навчальної сесії кожен учасник вже має готову готовий план інформацйної кампанії для свого фонду громади.

Учасників Школи гостинно привітав Фонд громади м. Долина – представники українських фондів громад зустрінуться з міським головою та членами правління Фонду, познайомляться з грантоотримувачами та дізнаються особливі рецепти успіху, якими славен цей фонд.

В останній день Школи всі відвідали на Стрийщині унікальний "СтрийОрганікФест" – фестиваль виробників органічної продукції, організатором якого є Стрийський фонд громади "Рідня".

Тож після робочих зустрічей з Головою та членами правління "Рідні" представники фондів громад досхочу наярмаркувалися та ознайомитися з проектами фонду, представленими на "СтрийОрганікФесті": "СтрийРоверСіті"(велопробіг),"Допоможи ближньому" (харчування безхатченків), "Секція з настільного тенісу" та "Лабораторія енергоощадності".


Прес-служба ЛОБО "Фонд Громад Лугнащини "ХОРС"

Дослідження

2015 01 31

Партнери

 

 

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
+38(0642) 49-39-79,
+38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

Погода

Яндекс.Погода

Лічильники

Яндекс.Метрика
© 2019 Луганська обласна благодійна організація. Фонд громад Луганщини «ХОРС»

Please publish modules in offcanvas position.