Новини
uzor 1

 

Луганська обласна

благодійна організація

Фонд громад Луганщини «ХОРС»

uzor 2
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація
Фонд громад Луганщини «ХОРС»
Луганська обласна благодійна організація

У теперішній час із-за складної ситуації в зоні АТО Луганської області опинились, як медики-професіонали своєї справи, так й населення, що покидає небезпечні міста й тимчасово перебуває в безпечних громадах як в Луганській так й інших областях України.

Про це свідчать не тільки факти, а й доповіді офіційних міжнародних установ. Так, Стефан Превост, глава місії MSF в Києві зазначив, що: «Система охорони здоров'я на більшій частині території східної України опинилася під великим тиском в результаті конфлікту, запаси медикаментів вичерпуються, так як на лікування надходить безліч поранених і вимушених переселенців. Наслідки конфлікту охоплюють все більшу територію: навіть лікарні в сусідніх районах, що знаходяться за межами зони бойових дій, насилу справляються з навантаженням, в багатьох з них бюджет і запаси на 2014 рік вичерпані».

Зараз ми шукаємо кошти на розробений проект, що дозволить вирішити головну проблему – надати  медичні послуги переміщеному населенню у труднодоступних громадах, дозволить проаналізувати потребу та прийняти рішення щодо подальших дій допомоги в сфері медицини. В результаті, переміщені особи – отримають професійні медичні послуги, а професійна команда лікарів – фінансову підтримку своєї діяльності, яка постійно не може бути волонтерською, бо й їх сім’ї опинились в тяжких фінансових умовах перебування в чужих громадах та без роботи.

Зараз ми підтримуємо зв’язок з небайдужою командою медиків з м. Луганськ, які зараз знаходяться за межами міста та надають безкоштовні консультації по телефону людям, які звертаються та вимушені покинути міста зону АТО в Луганській області. Надаються волонтерські послуги в смт. Білкуракине в районній лікарні. Є 7 професійних лікарів з доброю репутацією, яким в теперішній час відмовлено в роботі в медичних закладах Києва та ін. бо нема трудової книжки. Вони фактично без грошей так як їх зарплатні рахунки заблоковані, але віддані справі та продовжують її безкоштовно.

Ми сподіваємось, що збодемо орагнізувати команду медиків, які зможуть працювати в північних районах Луганської області (переважно малі населені пункти Сватівського, Старобільського, Новоайдарського районів, інші), де доступ до медичних послуг є обмежений. В цих районах спостерігається перенавантаження закладів охорони здоров'я у зв'язку із збільшенням чисельності населення за рахунок тимчасово переміщених осіб. Малі населені пункти за кращих часів відчували брак медикаментів та медиків відповідної кваліфікації, зараз ці проблеми загострились.

Під час орагнізації такої  роботи ми плануємо надавати медичні послуги внутрішньо переміщеним особам, розповсюджувати інформаційні листівки з порадами щодо поведінки підчас бойових дій для збереження життя та здоров'я, роздавати комплекти із засобами гігієни, більш детально вивчати та виявляти потреби переміщених осіб, сформовата сталі комунікаційні зв'язки між НГО та волонтерськими групами, органами місцевої влади, благодійними організаціями для вирішення проблем пов'язаних з внутрішньою міграцією населення.

Якщо Ви не байдужі, підтримайте проект та здійність благодійні пожертви на нашу благодійну програму “ДОПОМОГА ТРАНЗИТНИМ ТАБОРАМ ТА СІМ’ЯМ ЗОНИ АТО”.

 

 

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші контакти

91005, м. Луганськ,
вул. Марії Раскової, буд.7а (офіс 414)
Тел./факс: +38(0642) 49-39-79,
                +38(099) 941-86-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

23 6Детальніше

Дослідження

2015 01 31

Партнери

Погода

 

Яндекс.Погода